Emisioni më i ri, Ermal Mamaqi ironizon Inva Mulën
Pëlqej
Duket se ironia dhe humori i Ermal Mamaqitkëtë herë nuk ka kursyer as divën e muzikës shqiptare Inva Mulën.

Sigurisht me gjithë respektin, ai ka marrë shkas nga formati më i ri dhe i suksesshëm me emrin “Virtuozët”, në kërkim të talenteve të reja në balet, instrument dhe muzikë klasike, tashmë duket se ky emision po i bën prindërit të “flasin me vete”, midis tyre me sa duket edhe vet Ermal Mamaqin.

Sipas tij, fëmijët kanë nisur tanimë t’u kërkojnë prindërve piano të shtrenjta, për të luajtur aty nota muzikore apo melodi, sepse kështu i shohin bashkëmoshatarët eë tyre nga ekrani i TVKlan, tek “Virtuozët”.

"Faleminderit Inva Mula, Faleminderit'0ka thënë ai duke i bërë të gjithë të qeshin.//albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 21:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori