Eminem, në prag të 40-vjetorit
Pas dy ditësh, në 17 Tetor, Eminem do të festojë 40-vjetorin e lindjes me mbi 61 milionë fansa në Facebook. Fansat e tij, të shpërndarë nëpër të gjithë botën kanë marrë pjesë në projektin 40 Years of Eminem, duke postuar në adresën Twitter @Eminemoholic foto dhe video ku i shprehin urimet, respektin dhe adhurimin e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2012, ora 18:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori