Eminem me një album të ri
Në mesin e vitit 2013 reperi Eminem pritet të vijë me një album të ri. Në një prononcim për revistën ‘Billboard’ përfaqësuesi i labelit ‘Shady RecordsPaul Rosenberg, është shprehur se ata janë duke punuar për këtë album paralelisht me albumin e 50 Cent dhe Yelawolf. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2013, ora 13:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori