Emina tregon sikletin, çfarë pyetjeje i bëri vjehrri kur e takoi për herë të parë
Pëlqej
Modelja shqiptare me famë botërore, Emina Çunmulaj e martuar me sam Nazarianin, milioner dhe babai i dy vajzave të saj.

Ajo ka treguar për herë të parë takimin me vjehrrin e saj.

“Isha nervoze dhe po mendoja çfarë do më pyesin, çfarë duan të dinë. Babai i tij më pa dhe më tha: Emina dua të të bëj nj pyetje shumë serioze. Obobo thashë pale çfarë do më pyesë.

‘Mund ta prekësh majën e hundës me gjuhë?’, më pyeti. ‘Çfarë’ e pyeta e habitur. Unë mund ta bëj por më vinte turp dhe s’dija çfarë t’i thoja. Pastaj e bëra”, tregoi Emina duke qeshur dhe e demonstroi. /albeu.com/

Shtuar më 13/10/2018, ora 22:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori