Emina Cunmulajt i mungon një këmbë?! Alarmohen fansat (FOTO LAJM)

Dhjetra komente kanë shpërthyer, pas publikimit të një fotoje paksa të pazakontë. Fansat e modeles së famshme shqiptare për momentin u alarmuan, pasi në foton e Emina Cunmulajt, dukej se mungonte një këmbë.

Menjëherë Emina ka nxituar të sqarojë se këmba ishte fshehur pas këmbës që dukej, dhe e gjithçka ishte një iluzion optik, krijuar nga pozicioni që kishte ajo karshi kamerës.

Modelja Emina Cunmulaj, këtë periudhë po shijon shtatzëninë e saj të dytë. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2018, ora 09:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori