Emina Cunmulaj mbron me fanatizëm origjinën shqiptare (FOTO LAJM)

Pëlqej
Emina Cunmulaj padyshim është një nga modelet shqiptare e cila edhe pse është bërë e famshme ndërkombëtarisht e pohon me fanatizëm.

Emina Cunmulaj kaloi disa ditë pushimesh në Shqipëri, ku pjesën më të madhe të kohës ja ka kushtuar bamirësisë ndaj njerëzve të varfër.

Modelja gjithmonë e ka treguar me zë të lartë se nga vjen dhe gjithmonë ka treguar se ndihet krenare. Emina është nënën e një vajze të vogël, të cilës që tani po mundohet që ti mësojë gjuhën shqipe.

Ella është gjithmonë protagoniste në postimet apo ‘Livet’ që modelja realizon shkruan ekspress.

Ajo ka postuar në Instastoryn e saj disa monete ku duket Ella teksa shikon kukullapor në gjuhën shqipe.

Modelja jeton me familjen e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 12:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori