Emina Çunmulaj drejt ndarjes me partnerin?! (FOTO LAJM)

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj e cila vetëm pak javë më parë publikoi lajmin se është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Kohët e fundit modelja është fiksuar të ndryshojë modelin e flokëve dhe kjo duket se po i ‘fut në krizë’ martesën. Emian ka pyetur fansat e saj nëse ju dukej ide e mirë që ajo të shkurtonte flokët dhe ata e kanë kundërshtuar njëzëri.

Duket se edhe bashkëshorti i saj nuk është dakort që Emina të bëjë këtë ndryshim drastik. Modelja ka publikuar një foto nga biseda e tyre dhe ai ka lënë të kuptohet se me këtë model flokësh duket sikur po i kërkon divorcin. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2018, ora 10:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori