Emina ankohet në Instagram: Ja jeta e një modeleje (FOTO LAJM)

Duket se jeta e një modeleje nuk është aq e bukur sa na shfaqet ne në kopertina të ndryshme të modës, teksa me anë të një fotoje të postuarInstagram është ankuar edhe Emina Cunmulaj.

30 vjeçarja shfaqet e ulur mes një garderobe, të cilën do ta përdorë për shërbimin fotografik të radhës.

Duke u ndalur tek puna e saj, Emina ka postuar një fotoInstagram teksa shkruan: "Jeta magjepsëse e një modeleje: Nxito, ulu dhe prit". /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2014, ora 12:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori