Emily Ratajkowski: Kur isha 12 vjeç, dukesha si 21 (FOTO LAJM)

Emily Ratajkowski është një nga femrat më të pëlqyera në planet dhe ndryshe nga herët e tjera, ka pozuar e veshur për revistën “Harper’s Bazaar Arabia”.

Në intervistë, modelja e famshme ka folur hapur për zhvillimin e saj të hershëm dhe se si kjo gjë ka ndikuar në adoleshëncën e saj.

Isha një vajzë 12-vjeçare me gjoks dhe njerëzit më shikonin si 21 vjeç. Ishte e vështirë për mua që ta kuptoja perceptimin e njerëzve për mua. Doja thjesht që të më linin rehat”, ka thënë Ratajkowski. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2018, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori