Emily Ratajkowski e dashuruar mbas qenushëve (FOTO LAJM)

Emily Ratajkowski është një modele shumë e dashur. Para pak ditësh ajo shkëleu në mbrëmjen e “Met Gala”.
Modelja tërhoqi vëmendjen jo vetëm të të ftuarve apo fansave por edhe të mediave anë e mbanë botës.

E veshur me një fustan transparent, ajo vinte në pah format e saj trupore.

fundmi Emily ka postuar disa Instastory ku shfaqet qenushi mes saj dhe bashkëshortit, Sebastian Bear-Mçlard. Bashkangjitur fotos shkruan“ I vogli jonë”.

Mesa duket, të dy i duan shumë kafshët.
Shtuar më 10/05/2019, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori