Emily Ratajkowski çmend fansat, shfaqet tërësisht e zhveshur (FOTO LAJM)

Emily Ratajkowski është një nga modelet më të përfolura të momentit.

Së fundmi Emily është shfaqur plotësisht nudo në Instagram, në gjunjë mbi shtrat, me flokët e gjatë të lëshuar që mbulojnë gjoksin dhe me një pjesë të çarçafit duke mbuluar pjesët e saj intime.

Ky veprim ka çmendur të gjithë fansat.
Shtuar më 09/05/2019, ora 17:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori