Emily pret vitin e ri pothuajse nudo
Ajo veshi një dantelle transparente, duke lënë të gjitha pecet në sirtar.

Për Vitin e Ri, Emily la të gjitha të brendshme në sirtar dhe doli në një fustan transparent.

Emily Ratajkowski ka pritur Vitin e Ri me miqtë e saj në Nju Jork dhe në Instagram postoi disa nga fotot e bëra.

Ajo ka veshur një fustan që lë shumë pak imagjinatë për fansat. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2018, ora 13:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori