Emily në ballkon e zhveshur dhe me paruke (FOTO LAJM)

Të gjithë e njohin atë për fotografitë që publikon duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe bukurinë e përsosur.

Por, Emily Ratajkowski shkoi edhe një hap më tutje duke pozuar kësaj radhe pak më ndryshe, shkruan Daily Mail.

Modelja dhe aktorja 27-vjeçare derisa mbante një paruke rozë, u paraqit në një ballkon në Los Anxhelos duke mos e mbuluar gjoksin me asgjë.

Emily derisa po pozonte ishte në mes të xhirimit të një projekti për revistën Love. /albeu.com/Shtuar më 19/04/2019, ora 17:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori