Elvis Pupa në pushime me gruan

Elvis Pupa është një nga aktorët më të suksesshëm të humorit dhe që sapo mbylli një sezon shumë të pëlqyer "Mfal për shprehjen".

Aty bëhej humor me jetën e përditshme, me dialogjet e pothuaj çdo çifti, për gjëra të vogla dhe shpesh të pavlera. Visi, është në skeç, bashkëshorti që persekutohet nga tekat absurde të gruas.

Ndërkohë, të gjithë mund të mendojnë se si mund të jetë jeta private e vërtetë e Visit.

Ai ka treguar pjesë nga jeta e tij në intervista të shumta dhe ka pohuar se është shumë i lumtur me jetën në çift. Ndërkohë, kësaj here ka vendosur të na tregojë diçka tjetër.

Një fotoplazh me gruan, ku duket që kanë qenë të frymëzuar për të bërë një foto pak më hot se ato që zakonisht bën burri me gruanplazh. /albeu.com/
Shtuar më 16/07/2017, ora 17:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori