Elvana: Unë nuk mbaj fshehtësi
Pëlqej
“Unë punoj shumë për muzikën dhe nuk dua që të dominojë në publik pjesa e jetës sime private. Dua të vlerësohem për atë çka jap në muzikë dhe jo për jetën private. Dua që ata që vijnë në koncertin tim apo më shohin përmes ekranit të më vlerësojnë për atë që shohin”, ka deklaruar këngëtarja Elvana Gjata duke folur për jetën private.

Për reagimet e njerëzve në rrugë, Elvana tha se “ka reagime të ndryshme edhe pozitive edhe jo shumë pozitive. Në këtë pjesë jam mësuar. Komentet kryesisht për fatin tim të mirë janë pozitive. Ka nga ata njerëz që ndajnë apo ka nga ata që thonë sa e vogël qenka kjo Elvana, nuk qenka si në televizor. Unë i mirëpres kritikat pasi ato më bëjnë të rregulloj gabimet e mia”, ka deklaruar ajo.

Elvana Gjata ka deklaruar se gjithmonë për jetën private, ka vendosur të flasë atëherë kur e ka ndjerë.
Shtuar më 04/05/2012, ora 20:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori