Elvana: Unė nuk mbaj fshehtėsi
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
“Unė punoj shumė pėr muzikėn dhe nuk dua qė tė dominojė nė publik pjesa e jetės sime private. Dua tė vlerėsohem pėr atė ēka jap nė muzikė dhe jo pėr jetėn private. Dua qė ata qė vijnė nė koncertin tim apo mė shohin pėrmes ekranit tė mė vlerėsojnė pėr atė qė shohin”, ka deklaruar kėngėtarja Elvana Gjata duke folur pėr jetėn private.

Pėr reagimet e njerėzve nė rrugė, Elvana tha se “ka reagime tė ndryshme edhe pozitive edhe jo shumė pozitive. Nė kėtė pjesė jam mėsuar. Komentet kryesisht pėr fatin tim tė mirė janė pozitive. Ka nga ata njerėz qė ndajnė apo ka nga ata qė thonė sa e vogėl qenka kjo Elvana, nuk qenka si nė televizor. Unė i mirėpres kritikat pasi ato mė bėjnė tė rregulloj gabimet e mia”, ka deklaruar ajo.

Elvana Gjata ka deklaruar se gjithmonė pėr jetėn private, ka vendosur tė flasė atėherė kur e ka ndjerė.
Shtuar më 04/05/2012, ora 20:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.