Elvana u shfaq me veshjen ekstravagante, babai i këngëtares: Të të vijë turp!
Pëlqej
Padyshim që një nga performancat më guximtare të Elvanës në atë kohë ishte ajo në këngën magjike me "Të kam Xhan".

Pasi theksoi se i ati ka qenë në krah i djathtë për të dhe e ka mbështetur shumë në karrierën e saj muzikore, Gjata rrëfeu: “Unë e kisha stiluar vetë veshjen time: Ca se nuk kishim mundësi ekonomike, ca se kisha qejf.

M’u duk vetja shumë cool dhe shumë tip, më kishte dalë dhe barku përjashtë. Sa mbaroj së kënduari, marr në telefon mamin dhe babin dhe i pyes si iu duk performanca.”

“Kur më përgjigjet babi: ‘Çfarë performance moj çfarë performance?! Turp të të vijë! ǒështë ajo veshje moj?! Po ne të kemi edukuar moj Elvana! Pse veshje është ajo?!’”-rrëfeu Elvana.
Shtuar më 17/02/2018, ora 22:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori