Elvana shfaqet më në formë se kurrë (FOTO LAJM)

Këngëtarja Elvana Gjata sic dihet është zhvendosur në Amerikë ku po punon për të realizuar ëndrrën e saj.

Elvana është shumë aktive nëpër rrjetet sociale dhe në fotografitë e postuara duket më në formë se kurrë.

Ajo cfarë bie në sy është stili i këngëtares e veshur me të bardha dhe me një kapele në kokë Elvana duket me shumë stil. /albeu.com/

Shtuar më 02/10/2017, ora 13:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori