Elvana sapo na prezantoi super shtëpinë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Elvana është rikthyer pas kaq kohwsh nw Xing me Ermalin.

Teksa ka shpalosur një pjesë të karakterit të saj të panjohur, Elvana padashje ka zbuluar edhe një pjesë të mirë të shtëpisë së saj.

Ajo ka një apartament, që është i mobiluar me shumë stil dhe duket i hatashëm.

Madje ngjyrat e përdorura janë shumë të ngrohta dhe të përcjellin shumë pozitivitet. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2018, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori