Elvana poston foto, por komenti i Ermal Mamaqit do t'ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM)

Këngëtarja Elvana Gjata dhe moderatori e aktori i humorit Ermal Mamaqi, gjithnjë e kanë shprehur miqësinë e ngushtë që kanë me njëri-tjetrin prej vitesh, madje duke u konsideruar edhe si motër e vëlla.

Ai është parë shumë herë duke i lënë batuta me humor, në Instagram. I tillë ka qënë dhe komenti i fundit i lënë nga Ermali.

Këngëtarja simpatike ka postuar një foto në të cilën dukej mbreslënëse e veshur me blu.

Ermali menjëherë i ka komentuar me batuta humori. ''Shpirti i hallës'', shkruan ai.

Së fundmi Elvana publikoi recitalin e saj i cili duket të ketë shumë sukses. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2018, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori