Elvana nuk ndalet, pranë Beyonces
Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Elvana Gjata ka treguar se ajo mbrëmjen e djeshme ka mundur të përjetojë nga afër koncertin e ikonës së muzikës pop, Beyonce, e cila po udhëton botën për turin e saj "Formation".

Nga arena "Esprit", Elvana Gjata ka fotografuar ekranin e madh Led ku shfaqet Beyonce dhe ka ndarë ndjesitë për artisten e konsideruar si "Mbretëreshë" e muzikës pop:"Respekt për punën, mesazhin tënd..
Një ndër artistët më frymëzuese..", ka shkruar ajo në Instagram. /albeu.com/


Shtuar më 13/07/2016, ora 09:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori