Elvana me dorë të “hekurt”, sfidon hapur dy bishat e Instagramit
Elvana ka vetëm pak ditë që ka publikuar hitin e saj më të ri në anglisht Off Guard në bashkëpunim me Ty Dolla.

Por si gjithmonë, ajo ka marrë kritikën e madhe se nuk e flet aspak mirë anglishten.

Ama kjo se ka penguar Elvanën që ti rriten fansat.

Ajo ditën e sotme ka arritur milionshin, duke sfiduar kështu Encë, Luanën dhe Noizyn.

Epo është normale, pasi Elvana tashmë prej kohësh numëron shumë suksese njëri pas tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori