Elvana i habit të gjithë, nxjerr instiktin e mëmësisë

Pëlqej
Elvana na suprizoi sërish.

Ajo publikoi klipin e ri "Ku vajti", këngë që i ka ndarë njerëzit në dy kategori.

Ata që mendojnë se kjo këngë erdhi si një standart më i lartë, dhe të tjerë si një përpjekje e Elvanës shumë komerciale.

Ama Elvana këtë herë ka treguar dicka përtej karrierës.

Këngëtarja Elvana Gjata gjendet në Francë në nëj grup miqsh, ku mes tyre gjendet Ermal Mamaqi, Ami si dhe producenti i njohur Poo Bear, me të cilin këngëtaraj ka realizuar dy produksione ndërkombëtare muzikore.

Ndërsa të gjithë janë duke shijuar partyn e organizuar në pishinën gjigande, ajo shfaqet duke u kujdesur me shumë dashuri për të voglin e Poo.

Kjo është ndër herët e para që Elvanën e kemi parë kaq të dedikuar me fëmijët. Këngëtarja ka treguar hapur instiktin e mëmësisë dhe duket për mrekulli./albeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 22:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori