Elvana Gjata me shumë këngë këtë vit (VIDEO)
Elvana Gjata
Si duket këngëtarja Elvana Gjata do të jetë ajo që do të dëgjohet më së shumti gjatë vitit 2013. Pasi menjëherë pas vitit të ri, ajo solli shumë këngë në tregun muzikor shqiptar dhe nuk ka të ndalur.

Elvana pas duetit me 2PO2 me këngën “Beso”, sjell një tjetër këngë me reperin e njohur MC Kresha me titull “1990”.

Deri tani brenda 5 muajve të 2013-s, ajo ka sjellë 8 këngë, çfarë do të ndodhë edhe 7 muajt e tjerë! I bie që Elvana të ketë fjetur edhe në studio, duke punuar këngë të reja. /M.GJ./
Shtuar më 11/05/2013, ora 11:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori