Elvana Gjata "e zhytur" në lejla (FOTOT LAJM)
Elvana Gjata është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar por edhe atë botëror.

Tashmë ajo nuk është vetëm një këngëtare por ka zbuluar dhe pasionin për aktrimin, ku falë një bashkëpunimi me Ermal Mamaqin solli në treg "2 gisht mjaltë".

Elvana është një artiste që gjithmonë kujdeset për paraqitjen e saj dhe së fundmi ka zgjedhur pikërisht ngjyrën lejla. Elvana shfaqet e veshur me një këmishë Louis Vuitton, dhe me syze ngjyre lejla gjithashtu të cilat i shkojnë jashtë mase shumë me mimikën.

Nëse kthehemi në kohë, ngjyra "lejla e Elvanës" lidhet pikërisht me hiti "Lejla", një bashkëpunim mes Elvanës dhe këngëtarit po aq të dashur nga publiku Capital T.

Shtuar më 24/06/2019, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori