Elvana feston ditëlindjen, Ermali i nxjerr "sekretet" (FOTO LAJM)

Elvana Gjata sot feston 30 vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar as urimet e veçanta nga të afërmit dhe miqtë.

Elvana Gjata sot ka ditëlindjen dhe festoon 30 vjetorin. Në këtë ditë të vecantë nuk mund të mungonin urimet nga miqtë e saj më të mira. Por nga më të bukurit kemi zgjedhur urimin e Ermal Mamaqit.

“Artistja shqiptare që ka më shumë hite se çdo kush ka ditlindjen.

Mezi pres të shpërthesh në tregun ndërkombëtar... 100 vjeç motra!”, shkruan Mamaqi në Instagram duke nxjerrë dhe “sekretin” që Elvana po punon për të nisur një karrierë në tregun ndërkombëtar. /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2017, ora 16:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori