Elvana bëhet bujare, publikon prapaskenat e këngës botërore (FOTO LAJM)

Elvana ka publikuar këngën e re në Amerikë, të cilin duket se nuk e ka mbështetur njeri nga bashkëpunëtorët ndërkombëtarë.

Kënga “Off Guard” në bashkëpunim me është TY Dolla $ign është publikuar ditën e djeshme por nga ana e këngëtarit nuk kishte ndonjë mbështetje të madhe.

Por duket se kjo nuk e pengon aspak Elvanën që të vazhdojë të postojë fotografi nga kënga dhe se cfar ka ndodhur në prapaskena.

Dhe kjo me të drejtë pasi për Elvanën është një projekt i madh. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2018, ora 21:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori