Elvana apo Enca, kë zgjedh Ermal Mamaqi?
Ermal Mamaqi ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në "Shiko kush luan", ndërsa sot pjesë e "After Party" në Youtube. Një ndër pyetjet që i është drejtuar është: "Elvana Gjata apo Enca?"

Ai zgjodhi Elvanën, duke u shprehur: "Të them të drejtën, Elvana është në zemrën time shumë vite përpara kështu që...".

Kujtojmë se dy vajzat janë personazhe në dy filmat e tij, në "Gisht Mjaltë" (Elvana) dhe në "I love Tropoja" (Enca).
Shtuar më 24/01/2021, ora 21:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori