Elvana akoma më e ëmbël se balada e fundit me fotosetin e ri (FOTO LAJM)

Pas baladës "Tavolina e mërzisë" , me të cilin projekt Elvana edhe iu rikthye muzikës pas një pauze, ajo vjen me një fotosesion, shkruan Albeu.com

Këngëtarja e suksesshme shqiptare, ka realizuar një album fotografikrealizuar nga Fjoralba Kryemadhi.

Veshur si gjithnjë me shije dhe stil, Elvana duket sa përrallore aq edhe sensuale. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2019, ora 18:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori