Eliza Dushku, shtatzënë për herë të parë
Eliza Dushku dhe bashkëshorti i saj Peter Palandjian janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Vetë Eliza ka konfirmuar shtatzëninë edhe pse ajo zakonisht është shumë diskrete.

“Jemi shumë të emocionuar. Ne u martuam në gusht dhe prandaj ky vit është edhe më i veçantë për ne.

Dushku ka mbajtur gjithçka shumë private rreth lidhjes me babain e 4 fëmijëve, por shpalljen e fejesës dhe propozimin për martesë zgjodhi ta ndante publikisht. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 20:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori