Elita xheloze për Gjikon: S’po mundem ta shoh prej femrave që e rrethojnë!
Elita Rudi dhe Gjiko u kthyen në një nga ciftet më të njohura të shoëbizi shqiptar në një kohë shumë të shkurtër.

Tashmë ata shfaqen gjithë kohën sëbashku dhe nuk kursehen as në fotot që postojnë.

Elita tashmë e shoqëron dhe është prezente edhe në koncertet e ndryshme që Gjiko zhvillon kudo ku ka shqiptarë. Ajo është gjithnjë aty në prapaskenë duke shijuar performancat e të dashurit të saj.

Ama ajo duket se e përjeton ndonjëherë me shumë xhelozi këtë pjesë pasi Gjikos nuk i ndahen vajzat.

“S’po muj me kap prej femnave”,- shkruan moderatorja në një foto nga koncertet e tij. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2017, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori