Elita Rudi dhe Gjiko duken kaq romantik për Shën Valentin (FOTO)

Pëlqej
Elita Rudi dhe Gjiko duket se po kalojnë momentet më të mira të lidhjes së tyre.

Çifti i famshëm, me rastin e ditës së të dashuruarve kanë reflektuar plotë dashuri e pozitivitet.

Është Elita ajo e cila ka publikuar një fotografi kaq të bukur në llogarinë e saj në Instagram.

“Romeo im”, ka shkruar ajo përbri fotografisë. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori