Elita publikon fotot nga dasma dhe bën dedikimin romantik (FOTO LAJM)

Dasma e tyre mbrëmjen e djeshme shkaktoi një zhurmë të madhe mediatike.

Të dy të angazhuar në jetën publike dhe të dashur për publikun, Gjiko dhe Elita kurorëzuan dashurinë e tyre në një ambjent luksoz në prishtine.

Ditën e sotme Elita ka publikuar vetë dy fotografi nga dasma ku duket shumë e lumtur pranë Gjikos.

"Zyrtarisht e martuar me dashurinë e jetës time Gjikon", shkruan Elita. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 15:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori