Elita prezanton të birin me botën, një portret ëngjëllor (FOTO LAJM)

Elita Rudi dhe Gjiko janë bërë ditën e djeshme prindër për hërë të parë.

Moderatorja ka sjellë në jetë një djalë ndërsa lajmin e lumtur e ka treguar mamaja e Gjikos përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagram-it, ku zbuloi dhe gjininë e bebushit.

Ndwrkohw Elita wshtw bwrw shumw e guximshme dhe ka publikuar portretin dhe emrin e tw birit.

"Mbrëmë Zoti na bekoj me djalin tonë Zëri Gjikolli. Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska!"- shkruan Elita krahas fotove ku ka pozuar me të birin e porsalindur. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 11:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori