Elita poston foton provokuese por Gjiko lë komentin epik (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo është një ndër moderatoret më të simpatike vend. Elita së fundmi ndodhet me pushime me të dashurin e zemrës, reperin e njohur Gjiko.

Dyshja këtë herë kanë vendosur t’i qëndrojnë larg të ftohtit në Shqipëri dhe kanë udhëtuar për në Maldive. Në foton e fundit të postuar nga pushimet Rudi shihet mjaft seksi dhe provokuese.

Vlen të thuhet se shumë lehtë ne foton e fundit mund të krahasohet me personazhin e animuar, Pokahontas. Por komenti i cili mori vëmendje tek kjo foto ishte ai i të dashurit të saj.

"Foto nga Tarzani Gjiko", shkruan reperi , duke u bërë të ditur të gjithëve që Elita i poston këto foto me dijen e tij dhe fotografi është vetë ai./albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori