Elita poston foto me Zërin, nënë e përkushtuar (FOTO LAJM)

Elita Rudi duket se po shijon në maksimum muajt e parë nën statusin e nënës duke iu dedikuar djalit me kohë të plotë.

Pas festës së organizuar në Pejë me shumë të pranishëm, koha është për ca pushime.

Elita dhe Zëri kanë marrë rrugë drejt bregdetit për të shijuar fundjavën e bukur me plot diell siç edhe kuptohet në fotografitë e ndara nga prezantuesja në rrjete sociale. /albeu.com/


Shtuar më 06/04/2019, ora 21:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori