Elita në pritje të ëmbël dhe këtë sapo e vërtetoi

Kur kanë kaluar vetëm dy muaj nga dita e propozimit për martesë, që moderatorja simpatike kosovare mori gjatë festës së ditëlindjes, duket se çifti i njohur i shoëbiz-it shqiptar i kanë planet e qarta për të ardhmen e tyre të përbashkët.

Sipas burimeve të ndryshme, thuhet se në datë 23 gusht, do të mbahet ceremonia e dasmës mes Elita Rudit dhe reperit Gjikos.

Por, zërat që përflasin një pritje të ëmbël të mundshme të bukuroshes Elita Rudi, ndoshta janë arsyet e forta se pse çifti ka zgjedhur që ta përshpejtojë dasmën.

Edhe mesa duket Elita ka vendosur të mos fshihet më, por ka pozuar me një bark të fryrë. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2018, ora 18:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori