Elita, Gjiko dhe Zëri urojnë festën më pamjet më të ëmbla familjare (FOTO LAJM)

Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë një ndër çiftet më të bukur të shoëbiz-it shqiptar.

Ata kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindër dhe nuk ngurojnë ta ndajnë lumturinë e tyre me të gjithë fansat.

Edhe në këtë ditë të veçantë të Kurban Bajramit, çifti kabë publikuar disa foto, ku dominon buzëqeshja e të voglit.

Ata kanë uruar festën për të gjithë besimtarët myslimanë dhe gjithë vëmendja e ndjekësve të Instagramit ka shkuar tek Zëri.

Shtuar më 11/08/2019, ora 21:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori