Elita dhe Gjiko postojnë foto nga shtrati (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe i dashuri i tij reperi Gjiko janë një nga çiftet më të diskutuara të showbizit.

Pasi për ditëlindjen e Elitës postuan foton e parë si cift tani Elita dhe Gjiko kanë filluar të postojnë edhe fotografi nga shtrati.

Në një të tillë të fundit, shihen bashkë teksa Gjikon ajo e kishte kapur për fyti.

“Obreeh” ka shkruar cifti poshte fotografise. /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2017, ora 10:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori