Elita dhe Gjiko po martohen, dalin pamjet e para nga dasma (FOTO LAJM)

Pëlqej
Elita Rudi dhe Gjiko mbajnë këtë mbrëmje dasmën e madhe dhe të shumëpritur që u komentua shumë në media muajt e fundit për shkak se çifti fillimisht e anuloi.

Përgatitjet kanë nisur me kohë dhe gjatë këtyre ditëve Elita ka zbuluar fustanin dhe këpucët.

Ndonëse ceremonia është duke u zhvilluar në një nga vendet më luksoze në Prishtinë, dekori duket madhështor dhe gjigant ashtu sic e ka zgjedhur cifti.

Foto të Elitës nuse nuk kanë dalë akoma.

Të ftuar në dasmë janë shumë fytyra të njohura publike, përfshirë: Medën, Butrint Imerin, Mc Beka, Labinot Gashi, Besa Gashi etj. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2018, ora 21:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori