Elisa Spiropali shtatzënë për herë të dytë? Fotoja që ngriti dyshimet (FOTO LAJM)

Katër vite pasi u bë nënë për herë të parë, Elisa Spiropali po përflitet për një shtatzëni të dytë.

Shkak për këto aludime është bërë një foto e publikuar nga Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamenti.

Ajo ka publikuar në Facebook një foto, pas takimi me nënkryetaren e Grupit Parlamentar CDU/CSU për Europën, Katja Leikert dhe delegacionin nga Bundestagu gjerman dhe vëmendjen e ka rrëmbyer pamja e saj.

foto ajo shfaqet me disa kile më shumë ndaj në rrjet kanë nisur dyshimet për një shtatzëni të mundshme.

Lidhur me këto lajme, Elisa nuk ka dhënë ende asnjë deklaratë, por mesa duket vajza e saj Nalta, së shpejti do të bëhet me një motër ose një vëlla.
Shtuar më 28/08/2019, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori