Eliona Pitarka "ngre temperaturat" nga Spanja (FOTO LAJM)
Eliona Pitarka është një prej aktoreve dhe modeleve më të bukura shqiptare.

Eliona po vazhdon me sukses të shfaqet në shfaqjet teatrale, shou televizive dhe projekte të ndryshme.

Së fundmi, zeshkania ka nisur pushimet në Spanjë dhe me këtë rast nuk kanë munguar imazhet provokuese nga ana e saj.

Ajo ka ndarë me fansat në Instagram disa foto tëcilat i ka shoqëruar edhe me mesazhe interesante.

“Koha e verës edhe jeta është më e lehtë”, ka shkruar Pitarka në njërën prej fotografive.

Kujtojmë që edhe mediat e huaja i kanë dedikuar artikull bukuroshes tonë duke iu referuar si një nga fotomodelet më tërheqëse shqiptare.


Eliona Pitarka "ngre temperaturat" nga Spanja (FOTO LAJM)

Shtuar më 18/06/2019, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori