Eliona Pitarka është në pushime me burrin dhe e pranon hapur (FOTO LAJM)

Eliona Pitarka është aktorja e njohur të cilën e shihnim çdo javë në "Duplex". Për një kohë të shkurtër aktorja arriti të fitonte zemrat e publikur dhe të kishtë një numër relativisht të konsiderueshëm fansash.

Eliona është mjaft aktive në rrjetet socaile dhe së fundmi e ka "mbytur" Instagramin me foto me bikni nga pushimet.

Patjetër që ndjekësit e kanë mbushur Instagramin e aktores me komente dhe Eliona ndryshe nga koleget e saj mundohet të falenderoj secilin prej tyre personalisht.

Por mes mijra komentesh njëri prejt tyre bie në sy.

"Po kush ti bën këto foto fantastike" e pyet ndjekësja Elionën.

Aktorja ja kthen me përgjigjen më të drejtpërdrej, "Burri" të cilën e shoqëron me një emoji të qeshur.

Kaq ka mjaftuar që dhjetra ndjekës ta quajnë me fat burrin e Elionës.

S'na mbetet gjë tjetër veçse të zbulojmë fatlumin./albeu.com/
Shtuar më 15/08/2019, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori