Elif përtej “Shtëpiakeve të Dëshpëruara” (FOTO LAJM)

Ceyda Duvenci e cila luan rolin e Elif në “Shtëpiake të Dëshpëruara”, një mama e cila është mjaft e përkushtuar për fëmijët e saj, përtej filmit ajo është një femër mjaft e fortë dhe që frekuenton rregullisht palestrën.

Në Instagram ajo ka postuar foto duke shfaqur pasionin e madh per aktivitetin fizik në palestër. Duket se aktorja turke kërkon të sfidojë veten, e ndërsa fansat e kanë përshkruar 38 vjeçaren si një tip mjaft sportiv dhe tepër të thjeshtë. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2015, ora 14:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori