Elhaida Dani shpërthen në "The Voice of Italia" (VIDEO)
Pëlqej
Pasi ka fituar një çmim të parë në festivalin "Top Fest" në Shqipëri dhe disa çmime në festivale të huaja, Elhaida Dani i është futur një sfidë të re po aq emocionuese, asaj të "The Voice of Italia". Në paraqitjen e saj të parë në këtë garë për talente të reja në muzikë, Elhaida mori aprovimin e të katër anëtarëve të jurisë për të vazhduar më tej.

Perfomanca e sontme e saj mori lëvdata pa fund dhe ajo u vlerësua si "bombë" për fuqinë vokale.

Elhaida i bashkohet në garë 28 vjeçares Marsela Çibukaj, e cila poashtu ka kaluar audicionin e fshehtë, duke u renditur mes zërave më premtues të Italisë. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2013, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori