Elhaida Dani shpërthen në "The Voice of Italia" (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pasi ka fituar një çmim të parë në festivalin "Top Fest" në Shqipëri dhe disa çmime në festivale të huaja, Elhaida Dani i është futur një sfidë të re po aq emocionuese, asaj të "The Voice of Italia". Në paraqitjen e saj të parë në këtë garë për talente të reja në muzikë, Elhaida mori aprovimin e të katër anëtarëve të jurisë për të vazhduar më tej.

Perfomanca e sontme e saj mori lëvdata pa fund dhe ajo u vlerësua si "bombë" për fuqinë vokale.

Elhaida i bashkohet në garë 28 vjeçares Marsela Çibukaj, e cila poashtu ka kaluar audicionin e fshehtë, duke u renditur mes zërave më premtues të Italisë. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2013, ora 11:34
RUDINA BRAHA
e Premte 29 Mars 2013, Ora 12:54
Nje ze potend,qe dhe Italianet po i cmend dhe flasin me vete se nga i vjen gjithe ky ze i mrekullueshem.Urime moj vajze ne rugen e gjate dhe te bukur te muzikes dhe pse jo ne rang boteror, te uroj nga thellesia e shpirtit urime dhe shume suksese
lida hyska
e Hënë 1 Prill 2013, Ora 15:36
NJE ze i mrekullueshem, shume i forte na mrekullove te gjitheve ashtu si prinderit e tu, e ndjeme edhe ne emocionin urime dhe sh. fat ne karrieren e bukur te muzikes!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit