Elhaida Dani provon talentin nė “Voice of Italia”
Pëlqej
Elhaida Dani
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
A nuk ju duket dhe juve e ēuditshme?! Sepse ne, pas njė ēmimi tė parė nė njė festival prestigjioz si “Top Fest”-i, ēmimesh nė festivale tė huaja, dhe njė kėnge qė pėr hir tė sė vėrtetės u pėlqye goxha, nuk e kishim marrė mundimin tė vinim nė dyshim talentin e Elhaida Danit. Por ja qė kėngėtarja nuk e merr fare parasysh vlerėsimin tonė dhe tė tė tjerėve qė e votuan, sepse ka dyshime brenda vetes, shkruan Bluetooth.

Elhaidės nuk i ėshtė mbushur mendja ende se di tė kėndojė mirė dhe mund tė bėjė profesionin e kėngėtares. Pėr kėtė arsye ajo ka vendosur tė shkojė tė provojė veten nė njė talent show mjaft tė njohur, siē ėshtė “The Voice of Italia”, qė realizohet pėr herė tė parė nė vendin fqinj.

Vetėm se, po ta kishte menduar pak mė thellė, ndoshta nuk do tė shkonte aq larg… Vallė, Elhaida nuk e di qė pikėrisht nė televizionin ku ajo ėshtė vlerėsuar si kėngėtarja mė e mirė, realizohet talent show i tė njėjtės patentė, qė quhet “The Voice of Albania”?!
Shtuar më 18/02/2013, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.