Elhaida Dani këndon edhe ilahi (VIDEO)
Elhaida Dani
Ndërsa këngëtarja shkodrane Elhaida Dani po trondit Italinë me zërin dhe suksesin e saj në "The Voice of Italy", është publikuar edhe videoja në të cilën shihet ndërsa këndon një këngë fetare islame (ilahi) të titulluar “Ya Nabi Salam Alayke”, e cila i dedikohet profetit Muhammed a.s.

Me veshjen islame dhe pa komplekse si dhe mënyra e të kënduarit të ilahisë së Mahir Zayn është vlerësuar shumë pozitivish nga fansat e saj nëpër rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2013, ora 22:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori