Elgiti tashmë nuk i ndahet Kleas as në punë (FOTO LAJM)

Duket se që kur publikuan hapur dashurinë e tyre, Elgit Doda dhe Klea Huta nuk ndahen dot nga njëri tjetri.

Ata janë shfaqur këtë herë krah njëri tjetrit në një mbledhje aktrësh.

Në tavolinën e provave të stafit të teatrit është shfaqur edhe Klea edhe Elgiti.

Se dimë nëse ai do na surprizojë me ndonjë talent të fshehur apo po qëndron pranë Kelas, por ata gjithsesi duket shumë bukur. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2017, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori