Elgiti publikon videon e ëmbël të Kleas, fansat shpërthejnë në komplimenta
Që kur pranuan hapur lidhjen, ata janë kthyer në një nga ciftet më të komentuar të publikut shqiptar.

Ndaj Elgit Doda dhe Klea Huta i kanë lënë ndjekësit e tyre pa fjalë së fundmi, pasi ashtu si me shaka, publikuan duetin e tyre të parë.

Në videon e parë të publikuar nga Elgiti, dëgjohet Klea e cila këndon e vetme, ndërkohë që ai shkruan: “E zunë hallet!’

Ndërsa në videon e dytë, dyshja këndon së bashku këngën “E dehun” të Nexhmije Pagarushës në një duet super romantik, ku zërat e tyre kombinohen në mënyrë të mrekullueshme.
Shtuar më 31/03/2018, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori