Elgiti ka ditëlindjen, Klea i bëri surprizën që do të mbahet mend gjatë (FOTO & VIDEO)
Elgit Doda ka ditëlindjen! Kantautori bën 30 vjeç dhe partnerja e tij Klea Huta, i bëri surprizën që do të mbahet mend gjatë. Moderatorja kishte bashkë të gjithë miqtë e çiftit në një bar në kryeqytet dhe fiks kur ora shënoi katër zero, u sigurua që t’i bashkoheshin atyre.

Klea ia arriti ta kapë në befasi partnerin, pasi nga portreti i tij duket se nuk e ka pritur aspak një festë të tillë. Madje, koordinimi i festës ishte bërë ne mënyrë perfekte dhe Elgiti fiku qirinjtë e tortës në mesnatë.

Nga postimet e bëra ne rrjetet sociale, duket se ata kanë festuar deri në orët e para të më mëngjesit mes miqve në tingujt e muzikës.
Elgiti ka ditëlindjen, Klea i bëri surprizën që do të mbahet mend gjatë (FOTO & VIDEO)

Shtuar më 16/12/2018, ora 09:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori