Elgiti filmohet në momente private me Klean (FOTO LAJM)

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një nga çiftet më të komentuar në rrjet.

At shpesh herë na kanë konfirmuar se janë shumë të dashuruar me njëri tjetrin. Pikërisht këtë gjë kanë bërë edhe së fundmi me një foto të publikuar në Instastory.

Elgiti publikoi një foto bardhë e zi të duarve të tij dhe të Kleas të kapura së bashku, duke e lënë pamjen të flasë vetë për dashurinë e çiftit./albeu.com/.
Shtuar më 11/04/2019, ora 14:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori